Salon i taras

Najnowsze kolekcje

Poprzednia kolekcja Balance Foresta Hexx Universum Naturstone Sand Solid
Następna kolekcja Balance Foresta Hexx Universum Naturstone Sand Solid
1 / 6

Kolekcja: Balance

Format 21,5x98,5; 16x98,5

BALANCE - Prowansja odkryta na nowo

Odwzorowującą strukturę wiekowego drewna kolekcję Balance Ceramiki Paradyż docenią zwolennicy wnętrz z duszą, szukający harmonii między ciepłą, domową atmosferą a zgodnością z najnowszymi trendami. Matowe płytki w formatach: 16x98,5 cm oraz 21,5x98,5 cm w stonowanym odcieniu Grys można stosować zarówno na podłodze, jak i na ścianie, co przy zróżnicowaniu ich ułożenia pozwala budować ciekawy efekt. Uzupełnieniem płytek bazowych są dekory o strukturze oddającej charakterystyczne wypukłości spalonych w słońcu i wypłukanych deszczem belek. Dzięki wysokim parametrom technicznym, kolekcję można zaaranżować w całym mieszkaniu zgodnie z estetyką  prowansalską  w nowoczesnym wydaniu.  

 

Kolorystyka

 • GRYS / szary

Kolekcja: Foresta

Format 21,5x98,5; 16x98,5

FORESTA – nowy wymiar rustykalności

Powstała z inspiracji naturą kolekcja Foresta Ceramiki Paradyż pozwala uspokoić umysł wspomnieniem leśnej głuszy, nie opuszczając wnętrza komfortowego salonu. Płytki podłogowe z użyciem szkliwa matowego są dostępne w typowych dla desek formatach: 16x98,5 cm i 21,5x98,5 cm. Zróżnicowany wzór zdobiący płytki w odcieniach Beige, Brown i Grys wpisuje się  zarówno w estetykę rustykalną, jak i minimalistyczną, w zależności od preferencji domowników. Efekt idealnego naśladownictwa drewna wzmacnia struktura, która przy odpowiednim oświetleniu wydobywa kształt i wypukłości typowe dla naturalnych słojów. 

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BROWN / brązowy
 • GRYS / szary

Kolekcja: Hexx Universum

Format 26x26

Hexx Universum

Heksagonalna forma zyskuje coraz większe grono zwolenników. Wszystko dzięki niestandardowym kształtom i możliwości przełamania  form geometrycznych, tak popularnych na ścianach i podłogach. Format 26x26 cm stanowi idealną powierzchnię do wykorzystania we wnętrzach, a zróżnicowana kolorystyka pozwala na zabawę nie tylko kształtem, ale i wzorem tworzonym na ścianach. Wykorzystanie masy klinkierowej daje nieograniczone możliwości projektowe, ponieważ kolekcję Hexx Universum można użyć w każdych warunkach atmosferycznych. Od teraz tarasy i elewacje też mogą nabrać nowego charakteru i przełamać tradycyjne formy geometryczne. Kolorystyka kolekcji zainspirowana została naturalnym piaskowcem, stąd ciepłe odcienie szarości i beżu.


Kolorystyka

 • NATURAL / brązowy
 • GRIGIO / szary
 • CREMA / KREMOWY

Kolekcja: Naturstone

Format 59,8x59,8; 29,8x59,8

Naturstone

Kolekcja Naturstone powstała z inspiracji strukturą skały. Dzięki zastosowaniu najnowszej, jedynej w Europie technologii podwójnego zasypu z wykorzystaniem systemu kolorowania na sucho Freestyle, powierzchnię płytek zdobi niepowtarzalny, tonalny wzór, idealnie oddający niejednorodną fakturę kamienia. Wzór i kolorystyka poszczególnych płytek są unikatowe – tak, jak w przyrodzie, nie znajdziemy dwóch jednakowych kamieni naturalnych. Płytki są do nabycia w wersji matowej, polerowanej i strukturalnej. Uzupełnieniem dla kolekcji są cokoły i stopnice, umożliwiające zastosowanie płytek w całym mieszkaniu, także na klatce schodowej czy tarasie. Elementem wyróżniającym Naturstone są dodatkowe formaty i dekoracje cięte z płytek – dostępne na zamówienie.

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BLUE / niebieski
 • GRAFIT / grafitowy
 • OCHRA / brązowy
 • GRYS / szary
 • UMBRA / popielaty
 • ANTRACITE / szary

Kolekcja: Sand

Format 29,8x59,8

Sand - prymat uniwersalności
Kolekcję Sand Ceramiki Paradyż cechują wysokie parametry techniczne i praktyczny format 29,8x59,8 cm. Mrozoodporne, antypoślizgowe płytki podłogowe są rektyfikowane, zatem można je układać z minimalną fugą, tworząc na posadzce modny efekt jednorodnej tafli. Dostępne w neutralnej skali barw, zarówno w chłodnych (Grys, Grafit, Nero), jak i ciepłych (Beige, Mocca, Brown) odcieniach, matowe płytki podłogowe cechuje ponadczasowy, stonowany wzór typu „sól i pieprz”, który idealnie sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w przedpokoju. Uzupełnieniem formatu podstawowego są stopnice, zatem kolekcję można wykorzystać także w pomieszczeniach wielokondygnacyjnych, na schodach, tarasach czy balkonach, a nawet na elewacji, zachowując jednorodność stylistyczną w całym domu.

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BROWN / brązowy
 • GRAFIT / grafitowy
 • MOCCA / brązowy
 • NERO / czarny
 • GRYS / szary

Kolekcja: Solid

Format 59,8x59,8; 29,8x59,8

Solid – podstawa inspiracji

Kolekcję Solid Ceramiki Paradyż charakteryzuje uniwersalne wzornictwo i neutralna kolorystyka, stanowiące idealną bazę dla dalszych estetycznych wyborów. Jasne odcienie beżu i szarości korespondują zarówno z wpisującymi się w najnowsze trendy fakturami drewna i kamienia, jak również z elementami industrialnymi, utrzymanymi w stylistyce loftowej. Dzięki rektyfikowanym brzegom, płytki można układać z minimalną spoiną, podkreślając modny efekt jednolitej, lśniącej tafli. Wrażenie pogłębia otwarta przestrzeń – dlatego płytki warto stosować w apartamentach łączących kuchnię, salon i jadalnię, choć ich klasyczny, kwadratowy format jest na tyle uniwersalny, iż sprawdzi się w każdym układzie, także w mniejszym pomieszczeniu czy też na tarasie.

 

Kolorystyka

 • BROWN / brązowy
 • GRAFIT / grafitowy
 • SILVER / srebrny
 • GRYS / szary

Zobacz całą kolekcję

Inne marki Grupy Paradyż

Ekskluzywne płytki ceramiczne My Way Paradyż

Kolekcje płytek ceramicznych tworzone zawsze z najwyższą precyzją oraz starannością, zarówno w obrębie designu, jak i kwestiach jakościowych

Kwadro Ceramika - tanie płytki ceramiczne, kafelki i gresy

Kompleksowe kolekcje płytek ceramicznych ściennych oraz podłogowych, a także gresy szkliwione, gresy techniczne oraz ze skaliami.

CIĘCIE I ZDOBIENIE PŁYTEK I SZKŁA

Usługi cięcia i zdobienia szkła - Grupa Paradyż Ceramika Paradyż poszerzyła swoją ofertę o usługi cięcia i zdobienia szkła. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które pozwolą Państwu poznać zakreś świadczonych usług.

PŁYTKI PODŁOGOWE DO SALONU I ZEWNĘTRZNE MROZOODPORNE NA TARAS / BALKON - ARANŻACJE I PROJEKTY

Współczesne wzornictwo oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają na szersze wykorzystanie kafli. Obecnie, stosuje się je nie tylko w kuchniach i łazienkach, ale też w salonach. Podłogi i ściany wyłożone płytkami, które do złudzenia przypominają panele i deski podłogowe lub industrialny beton to doskonałe rozwiązania dla wielu osób. Trwałość i uniwersalność tego rodzaju kafli to jedne z najważniejszych cech, które przemawiają za takim ich zastosowaniem. Decydując się na płytki w salonie, z powodzeniem można zainstalować ogrzewanie podłogowe, bez obaw, że wpłynie ono negatywnie na stan i wygląd podłogi. Kafelki przetrwają również najbardziej szalone zabawy najmłodszych domowników, odwiedziny wielu gości i liczne sytuacje, w których podłoga jest narażona na uszkodzenia. Płytki ciekawie prezentują się także na ścianach, np. jako dekoracyjny element kominka lub wykończenie ściany nad schodami. Jeszcze jednym doskonałym, choć już dobrze znanym, zastosowaniem płytek podłogowych jest wykładanie nimi tarasów i balkonów. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które zapewnia posadzce trwałość oraz umożliwia łatwe utrzymanie jej w czystości. Przykładowe aranżacje salonów i tarasów, w których zastosowano płytki Ceramiki Paradyż, przeznaczone na zewnątrz i do wnętrz, można obejrzeć w naszym e-sklepie. Bogate wzornictwo, oryginalny design oraz najwyższa jakość pozwolą każdemu dokonać najlepszego wyboru i cieszyć się zachwycającym wyglądem wnętrz swojego domu, nawet pomimo upływu wielu lat.