Salon i taras

Najnowsze kolekcje

Poprzednia kolekcja Aloke Arke Baima Cortada Explorer Flash House Intero Legnetto Obsidiana Sevion Surazo Teakstone Tecniq Trophy Wiser
Następna kolekcja Aloke Arke Baima Cortada Explorer Flash House Intero Legnetto Obsidiana Sevion Surazo Teakstone Tecniq Trophy Wiser
1 / 16

Kolekcja: Aloke

Format 59,8x59,8; 29,8x59,8

Aloke - duch wielkiego miasta

Chłód i prostota oraz duże powierzchnie to główne elementy wielkomiejskiego stylu. Właśnie tym inspirowaliśmy się tworząc kolekcję ALOKE. Dominująca i neutralna kolorystyka w połączeniu z chropowatością powierzchni inspirowaną naturalnymi materiałami tworzą bardzo gustowne, wręcz ekskluzywne wnętrza. Motyw przewodni jakim w tym przypadku jest różnorodność powierzchni struktury "starego” dywanu, zdobionego orientalnymi ornamentami, jest sam w sobie bardzo nowoczesny. Dowolny, innowacyjny sposób łączenia płytek w dwóch rozmiarach oraz mozaiki prasowanej daje efekt naturalności i swobody. Aloke to przestrzeń dla lubiących indywidualizm, niezależność i elegancką prostotę.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • GRYS / szary

Kolekcja: Arke

Format 45x45

Niecodzienna propozycja dla koneserów klasyki – z jednej strony to „tylko” nawiązanie do starych wnętrz, a jednak w tak odważnym wydaniu! Arke, czyli podłogowe uzupełnienie dla kolekcji Antico - lecz tym razem w samodzielnym wydaniu, nabiera jeszcze bardziej wyrazistego charakteru. Grafika przetartego drewna sprawia wrażenie puzzli, które dopiero w całości prezentują spodziewany efekt. Poprzez umiejętny dobór dodatków aranżacyjnych możliwe staje się odtworzenie klimatu miejsc istniejących już tylko w naszej pamięci, w których poobiednią sielankę zakłóca jedynie świst wiatru, tykanie zegara układa się idylliczną mantrę, a stare szafy kryją w sobie niezbadane tajemnice zaprzeszłych czasów.

Kolorystyka

 • Naturale / Bianco

Kolekcja: Baima

Format 21,5x98,5; 16x65,5

Nowa kolekcja płytek podłogowych Baima to ukłon w stronę zwolenników naturalności i funkcjonalności jednocześnie. Oryginalna kolorystyka wyglądem przypominająca drewniane deski. Wyraziste słoje drewna, widoczne szczególnie pod światło, dają wspaniały efekt wizualny. Potęguje go wiernie odtworzony rysunek drewna dzięki wysokozaawansowanej technice druku cyfrowego oraz niepowtarzalność kolorystyczna każdej płytki. W połączeniu z wysokimi parametrami użytkowymi pozwala to na ułożenie wyjątkowej podłogi w każdym pomieszczeniu. Dodatkowym atutem jest tu delikatny satynowy połysk podkreślający zdecydowany charakter kolekcji.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BROWN / brązowy

Kolekcja: Cortada

Format 59,8x59,8; 29,8x59,8

Delikatna faktura drewna, która odnalazła wierne odzwierciedlenie na powierzchni wielkoformatowego gresu szkliwionego. Fakt oddania jej aksamitnej natury w monochromatycznych barwach przy rytmicznym akompaniamencie minimalistycznych geometrii potęguje wrażenie futuryzmu, skłaniając jednocześnie do głębokiej refleksji nad nieprzemijalnością piękna natury. Delikatniejsze dopełnienie kolekcji Explorer, z którą wspólnie tworzą harmonijną całość.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy

Kolekcja: Explorer

Format 59,8x59,8; 29,8x59,8

Oszczędna forma i prostolinijny charakter to typowe cechy nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Odkryj ich potencjał aranżując swoje mieszkanie z pomocą surowej, kamiennej szarości lub jasnego beżu, dostępnych w kolekcji Explorer. Wyraźna struktura płytek z grafiką naturalnego kamienia- Travertynu wprowadzi do pomieszczenia delikatne ożywienie. Z pozoru chłodne, minimalistyczne wnętrze zyska szlachetnego i stonowanego charakteru.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy

Kolekcja: Flash

Format 60x60; 30x60

W kolekcji gresu szkliwionego Flash zawarta została kwintesencja materiału, jakim jest kamień: kolorystyka i charakter naturalnego łupka wydobyte zostały poprzez różnorodność grafiki elementów, a także uzyskanie powierzchni zapewniającej doskonałe parametry antypoślizgowe. Dodatkowe podkreślenie unikatowości kamienia nastąpiło dzięki zaproponowaniu dwóch rodzajów powierzchni - chłodnego, kamiennego matu oraz eleganckiego półpoleru, mieniącego się niczym połyskująca na słońcu skała po przejściu burzy. I to właśnie dzięki tym radosnym przebłyskom promyków światła cała kolekcja zawdzięcza swoją nazwę.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy
 • GRYS / szary

Kolekcja: House

Format 45x45

O tym, że w życiu warto cieszyć się z małych przyjemności wiedzą tylko ci, którzy potrafią zatrzymać się w szalonym biegu zdarzeń. Bezcenne chwile spędzone w wygodnym fotelu ze szklanką wybornego whisky znane są tylko prawdziwym koneserom. Odkryj kolekcję House, by na stałe przenieść się do ich magicznego świata – wypełnionego dębowymi beczkami pubu, w którym zegary leniwie odmierzają upływ czasu.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BROWN / brązowy

Kolekcja: Intero

Format 59,8x119,8; 59,8x59,8; 44,8x89,8; 29,8x59,8

W odpowiedzi na zapotrzebowanie inwestorów stworzyliśmy kolekcję wielkoformatowego gresu nieszkliwionego o stonowanej kolorystyce i minimalistycznym wzornictwie. Format 59,8 x 119,8 dla płytek bazowych, czy też 29,8 x 119,8 dla płytek stropnicowych jest tym, czego projektanci poszukują najbardziej, kiedy w grę wchodzą przestronne wnętrza holi, patio i ciągów komunikacyjnych. Obecne trendy wzornicze lubują się w masywnych, jednolitych tłach, gdzie na pierwszy plan wychodzą pozostałe detale aranżacyjne – w tych miejscach kolekcja Intero sprawdzi się lepiej niż jakakolwiek inna propozycja.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy
 • NERO / czarny
 • SILVER / srebrny
 • GRYS / szary

Kolekcja: Legnetto

Format 40x40

Parkietowy zawrót głowy

Misternie ułożony parkiet? Nie – to wzór kolekcji Legnetto, który przypomina parkietowe deski. Na jednej płytce odnaleźć można aż cztery małe sposoby ułożenia desek. Dzięki temu wyczarujesz piękną podłogę przypominającą najprawdziwszy drewniany parkiet. Dodatkowo, duży format płytek sprawi, że wcale się nie napracujesz przy ich układaniu. Czysta przyjemność! 

Kolorystyka

 • BROWN / brązowy
 • Naturale / brązowy

Kolekcja: Obsidiana

Format 59,8x59,8; 29,8x59,8

Obsidiana- siła prostoty

W nowoczesnej stylistyce wnętrz stale powraca się do korzeni i tradycji. Podstawową zasadę dzisiejszych aranżacji wnętrz stanowi surowy minimalizm, chłodny  i prosty charakter. Podążając za tymi trendami stworzyliśmy kolekcję Obsidiana, aby ukazać nowe, zachwycające oblicze szarego betonu- proste i bezpretensjonalne a jednocześnie bardzo plastyczne i inspirujące. Płytki podłogowe w formacie 59,9x59,8 oraz 29,8x59,8 dostępne są w dwóch kolorach: grys i grafit. To kwintesencja stylu industrialnego i nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Szklane lub metalowe dodatki podkreślają ich surowość a drewno- ociepli całe wnętrze. Odkryj siłę drzemiącą w prostocie!

Kolorystyka

 • GRAFIT / grafitowy
 • GRYS / szary

Kolekcja: Sevion

Format 60x60

Minimalistyczna, linearna grafika przedstawiona na delikatnym, jasnym podkładzie przywodzi na myśl impresje malarskie oddające klimat delikatnie zachmurzonego nieba. Sevion to kolekcja, która nada twojemu pomieszczeniu zarówno przestrzeni, jak i szlachetnej dostojności. Doskonała propozycja w samodzielnym wydaniu oraz uniwersalna w połączeniu z pozostałymi elementami kompletującymi wymarzone wnętrze.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • GRYS / szary

Kolekcja: Surazo

Format 45x45

Zaklęte w kamiennym królestwie bogactwo mikrostruktur, ujawniających swoje piękno tylko dla wnikliwych oczu. Jeden z niewielu przykładów na to, że przestrzeń najlepiej widać z bliska. Dedykowana dla spragnionych wyciszenia i nostalgii marzycieli kolekcja Surazo jawi się jako dawne wspomnienie, które nie zdążyło przybrać formy.

Kolorystyka

 • SILVER / srebrny
 • DUST

Kolekcja: Teakstone

Format 60x60; 30x60

Starannie wyselekcjonowane fragmenty naturalnego piaskowca pozwoliły na uzyskanie szerokiego zróżnicowania tej kolekcji, której łagodny charakter zamieni każdą przestrzeń w niepowtarzalne miejsce odpoczynku. Satynowa, przyjemna w dotyku powierzchnia sprawia wrażenie jedwabiu w ceramicznym wydaniu, zaś nienachalna a jednocześnie wyraźna grafika trafi w gusta entuzjastów inspiracji naturą. Alternatywa dla wybłyszczonych kolekcji inspirowanych marmurem nareszcie odnalazła swoje wydanie i z pewnością odnajdzie także wiele miejsc, w których zagości już na zawsze.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • OCHRA / brązowy
 • GRYS / szary

Kolekcja: Tecniq

Format 59,8x59,8; 44,8x89,8; 29,8x59,8

Idea dostarczenia projektantom wnętrz produktu unikatowego wizualnie, lecz o wysokich parametrach technicznych przybrała formę gresu szkliwionego, którego twarz odkryta została w dwóch rodzajach powierzchni i aż w sześciu kolorystykach. Tecniq czaruje swoim wyglądem od pierwszego kontaktu, ujawniając prawdziwą wartość w aranżowaniu wnętrz - świeży powiew nowoczesnego designu osiągnięty przy zastosowaniu technologicznych nowinek to rzeczywiste osiągnięcie na polu produktów inwestycyjnych. Pełne ciekawości spojrzenia architektów podczas prezentacji rokują niezwykle świetlaną przyszłość temu najnowszemu dziecku Grupy Paradyż ...

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy
 • NERO / czarny
 • SILVER / srebrny
 • GRYS / szary

Kolekcja: Trophy

Format 21,5x98,5; 20x60

Intrygująca kolekcja gresu szkliwionego, dla której inspiracją było stare, wielokrotnie malowane drewno, poddane następnie zabiegowi głębokiej rewitalizacji. Dodatkowe podkreślenie właściwej mu struktury nie tylko przybliża nas do szlachetnego oryginału, ale przede wszystkim nadaje powierzchni doskonałych parametrów antypoślizgowych. Melancholijny klimat kolekcji przywodzi na myśl stare budownictwo i wiejskie domy, ale nowoczesne trendy wnętrzarskie łączące przywrócone do życia przedmioty ze stalą i szkłem otwierają przed projektantami szerokie pole do wyrażenia swoich najbardziej szalonych pomysłów.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BROWN / brązowy

Kolekcja: Wiser

Format 45x45

Samodzielna kolekcja podłogowa ubrana w estetykę kamienia, udekorowana lekko połyskującymi na powierzchni efektami doskonale odnajdzie swoje miejsce w nowoczesnych, otwartych na adaptację miejscach. Dostępna w kolorach beżowym oraz szarym wraz z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi jest atrakcyjną propozycją dla poszukujących prostoty i minimalizmu formy. 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • GRYS / szary

Zobacz całą kolekcję

Inne marki Grupy Paradyż

Ekskluzywne płytki ceramiczne My Way Paradyż

Kolekcje płytek ceramicznych tworzone zawsze z najwyższą precyzją oraz starannością, zarówno w obrębie designu, jak i kwestiach jakościowych

Kwadro Ceramika - tanie płytki ceramiczne, kafelki i gresy

Kompleksowe kolekcje płytek ceramicznych ściennych oraz podłogowych, a także gresy szkliwione, gresy techniczne oraz ze skaliami.

CIĘCIE I ZDOBIENIE PŁYTEK I SZKŁA

Usługi cięcia i zdobienia szkła - Grupa Paradyż Ceramika Paradyż poszerzyła swoją ofertę o usługi cięcia i zdobienia szkła. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które pozwolą Państwu poznać zakreś świadczonych usług.

Nowości i promocje na e-mail

Otrzymuj informacje o nowych produktach i specjalnych ofertach

 

Newsletter

Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie przez firmę Ceramika Paradyż Sp. z o.o. informacji handlowych (w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dotyczących przedmiotu działalności firmy Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Providing an e-mail address is synonymous with agreement to receiving commercial information (within the meaning of Providing Electronic Services Act from 18 July 2002) from Ceramika Paradyż concerning business information about company.

 

PŁYTKI PODŁOGOWE DO SALONU I ZEWNĘTRZNE MROZOODPORNE NA TARAS / BALKON - ARANŻACJE I PROJEKTY

Zapoznaj się z propozycjami kolekcji wysokiej jakości płytek do salonu i płytek zewnętrznych balkonowych i na taras Ceramiki Paradyż. Kliknij na kolekcję, aby zobaczyć przykładowe aranżacje salonu czy tarasu i poszczególne elementy ceramiki lub obejrzyj je w e-sklepie. Dobierz styl do własnego gustu i wnętrza Twojego domu czy mieszkania. Bogate wzornictwo i unikalny design płytek sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.