Łazienka

Najnowsze kolekcje

Poprzednia kolekcja Antico / Arke Busani / Busan Modul / Purio Salva / Salvo Tamoe
Następna kolekcja Antico / Arke Busani / Busan Modul / Purio Salva / Salvo Tamoe
1 / 5

Kolekcja: Antico / Arke

Format 20x60

Powrót do przeszłości

Aranżując współczesne wnętrza coraz częściej inspirujemy się przeszłością. Białe, niekoniecznie gładkie ściany, z widocznymi przetarciami oraz drewniana podłoga nosząca ślady przeszłości nadają pomieszczeniu klimat rustykalny. Takie właśnie elementy należą do kolekcji ANTICO. Surowa, lakierowana biel płytek ściennych daje poczucie przestrzeni i swobody oraz tworzy ciekawy, odważny kontrast z surową drewnianą podłogą. Dominującą biel, budującą charakter każdego pomieszczenia, ożywimy delikatnie wzorami kwiatowymi insert w kolorze niebieskim i żywej czerwieni.

Panorama 360 stopni kolekcji Antica

Aranżując współczesne wnętrza coraz częściej inspirujemy się przeszłością. Białe, niekoniecznie gładkie ściany, z widocznymi przetarciami oraz drewniana podłoga nosząca ślady przeszłości nadają pomieszczeniu klimat rustykalny. Takie właśnie elementy należą do kolekcji ANTICO. Surowa, lakierowana biel płytek ściennych daje poczucie przestrzeni i swobody oraz tworzy ciekawy, odważny kontrast z surową drewnianą podłogą. Dominującą biel, budującą charakter każdego pomieszczenia, ożywimy delikatnie wzorami kwiatowymi insert w kolorze niebieskim i żywej czerwieni, inspirowanych hiszpańską majoliką w bogatej gamie barw i motywów. Kolekcja idealna do wnętrz klasycznych oraz nowoczesnych, odważnie łącząca ornamenty z jasnym drewnem i lakierowaną bielą. Polubi ją każdy, kto ceni sobie rodzinny, pełen spokoju i radości klimat. Ponownie sprawdza się zasada: mniej znaczy więcej.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • BLUE / niebieski
 • RED / czerwony

Kolekcja: Busani / Busan

Format 30x60

Bez obaw!

Kamień to ciekawy motyw przewodni, który z powodzeniem pokreśli styl każdego pomieszczenia, a w szczególności łazienki. Dlatego stał się inspiracją do kolekcji Busani. Wiodący, delikatny motyw kamienia doskonale komponuje się z dekorami, które idealnie prezentują się ułożone w formie tapety lub większej kompozycji. Atrakcyjnym uzupełnieniem jest inserto szklane oraz mozaika prasowana z delikatną strukturą. Wszystko wykonane w wysokiej jakości technice druku cyfrowego. Stylowe, złote dodatki mogą być dopełnieniem do całości, która da Ci komfort i poczucie że wszystkie Twoje marzenia nabierają realnego kształtu.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BROWN / brązowy

Kolekcja: Modul / Purio

Format 30x60

Kontrasty się lubią!

Niewymuszona elegancja, prostolinijność i minimalizm to cechy charakterystyczne tej kolekcji. Taki zestaw to nieodzowny element wnętrz, gdzie ma królować oszczędność formy i wygoda, ale również zasada kontrastu. Dwa przeciwne sobie kolory, satynowa, a zarazem strukturalna powierzchnia płytek to detale, które stanowią podstawę do zagospodarowania harmonijnej przestrzeni. W zgodzie pozostanie również wykorzystanie delikatnych dekoracji, listew szklanych i mozaiki, które zapewnią wnętrzu godną oprawę.
 

Panorama 360 stopni kolekcji Modulo / Modul

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy

Kolekcja: Salva / Salvo

Format 20x60

Bez pomyłki!

Zestawiając najmodniejsze pastele unikniesz pomyłki! To pewne! Łącząc delikatną szarość i biel zapewnisz atmosferę pełną spokoju i świeżości. Aranżacja przełamana żywszym motywem kwiatowych dekoracji rozweseli kompozycję. Efektowne geometryczne dekoracje wykonane przy zastosowaniu nowoczesnej technologii druku cyfrowego umożliwią stworzenie przestrzeni z akcentami o złudzeniu trójwymiarowości. Gwarancja efektu harmonii i jedności.

Panorama 360 stopni kolekcji Salva

Kolorystyka

 • AZZURRO / niebieski
 • BIANCO / biały
 • CORAL / koralowy

Kolekcja: Tamoe

Format 19,8x19,8

Płytka do płytki…

… aż ułożysz dowolny wzór z ogromnej ilości elementów nowej kolekcji Tamoe. Sześć kolorów, cztery różne formaty i dwa rodzaje powierzchni – płaska i delikatnie pofalowana. Wydaje się wręcz niemożliwym, że wszystko to idealnie się ze sobą łączy – a jednak! Wciąż za mało? To mamy jeszcze szklane inserta z energetyzującymi grafikami, m.in. pachnącej kawy. Łącz wszystkie elementy w dowolny sposób, aż każde wnętrze stanie się jedynym w swoim rodzaju.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy
 • NERO / czarny
 • GRYS / szary
 • LILA / fiolet
 • WRZOS / fioletowy

Zobacz całą kolekcję

Inne marki Grupy Paradyż

Ekskluzywne płytki ceramiczne My Way Paradyż

Kolekcje płytek ceramicznych tworzone zawsze z najwyższą precyzją oraz starannością, zarówno w obrębie designu, jak i kwestiach jakościowych

Kwadro Ceramika - tanie płytki ceramiczne, kafelki i gresy

Kompleksowe kolekcje płytek ceramicznych ściennych oraz podłogowych, a także gresy szkliwione, gresy techniczne oraz ze skaliami.

Nowości i promocje na e-mail

Otrzymuj informacje o nowych produktach i specjalnych ofertach

 

Newsletter

Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie przez firmę Ceramika Paradyż Sp. z o.o. informacji handlowych (w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dotyczących przedmiotu działalności firmy Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Providing an e-mail address is synonymous with agreement to receiving commercial information (within the meaning of Providing Electronic Services Act from 18 July 2002) from Ceramika Paradyż concerning business information about company.

 

Płytki łazienkowe, ceramika, kafelki do łazienki - aranżacje i kolekcje

Zapoznaj się z propozycjami kolekcji wysokiej jakości płytek łazienkowych Ceramiki Paradyż. Kliknij na kolekcję, aby zobaczyć przykładowe aranżacje łazienek i poszczególne elementy ceramiki łazienkowej. Dobierz styl łazienki do własnego gustu i wnętrza Twojego domu czy mieszkania. Bogate wzornictwo i unikalny design płytek sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.