Łazienka

Najnowsze kolekcje

Poprzednia kolekcja Adilio / Rivo Antico / Arke Antonella / Anton Bellicita / Purio Binita / Binito Briosa / Purio Coraline / Coral Domus Emilly / Milio Explorer Inspiration / Inspirio Irvan / Rivo Luciola / Luci Maloli Manteia Modul / Purio Nirrad / Niro Reflection / Reflex Salva / Salvo
Następna kolekcja Adilio / Rivo Antico / Arke Antonella / Anton Bellicita / Purio Binita / Binito Briosa / Purio Coraline / Coral Domus Emilly / Milio Explorer Inspiration / Inspirio Irvan / Rivo Luciola / Luci Maloli Manteia Modul / Purio Nirrad / Niro Reflection / Reflex Salva / Salvo
1 / 19

Kolekcja: Adilio / Rivo

Format 29,5x59,5

Przenosząca ducha natury w nowoczesne klimaty kolekcja Adilio, to przede wszystkim oszczędna w formie geometryka w mariażu z czystością bieli, która doskonale oddaje klimat przestrzeni niezmąconej niepokojem i chaosem. Poukładana z najprostszych elementów całość, otwierająca użytkownika na wewnętrzny dialog myśli płynących z dala od pośpiechu i zgiełku. Propozycja wnętrzarskiego ładu dla miłośników balansu i harmonii, ale także tych, którzy lubią spędzić w łazience chwilę dłużej niż jest to konieczne.


Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały

Kolekcja: Antico / Arke

Format 20x60

Powrót do przeszłości

Aranżując współczesne wnętrza coraz częściej inspirujemy się przeszłością. Białe, niekoniecznie gładkie ściany, z widocznymi przetarciami oraz drewniana podłoga nosząca ślady przeszłości nadają pomieszczeniu klimat rustykalny. Takie właśnie elementy należą do kolekcji ANTICO. Surowa, lakierowana biel płytek ściennych daje poczucie przestrzeni i swobody oraz tworzy ciekawy, odważny kontrast z surową drewnianą podłogą. Dominującą biel, budującą charakter każdego pomieszczenia, ożywimy delikatnie wzorami kwiatowymi insert w kolorze niebieskim i żywej czerwieni.

Panorama 360 stopni kolekcji Antica

Aranżując współczesne wnętrza coraz częściej inspirujemy się przeszłością. Białe, niekoniecznie gładkie ściany, z widocznymi przetarciami oraz drewniana podłoga nosząca ślady przeszłości nadają pomieszczeniu klimat rustykalny. Takie właśnie elementy należą do kolekcji ANTICO. Surowa, lakierowana biel płytek ściennych daje poczucie przestrzeni i swobody oraz tworzy ciekawy, odważny kontrast z surową drewnianą podłogą. Dominującą biel, budującą charakter każdego pomieszczenia, ożywimy delikatnie wzorami kwiatowymi insert w kolorze niebieskim i żywej czerwieni, inspirowanych hiszpańską majoliką w bogatej gamie barw i motywów. Kolekcja idealna do wnętrz klasycznych oraz nowoczesnych, odważnie łącząca ornamenty z jasnym drewnem i lakierowaną bielą. Polubi ją każdy, kto ceni sobie rodzinny, pełen spokoju i radości klimat. Ponownie sprawdza się zasada: mniej znaczy więcej.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • BLUE / niebieski
 • RED / czerwony

Kolekcja: Antonella / Anton

Format 30x60

Modna i niezwykle popularna niegdyś Travena powraca w odświeżonym wydaniu. Zamiana formatu na mniejszy przyciągnie posiadaczy niewielkich łazienek, zaś nowe motywy tematyczne insert wprowadzają powiew świeżości. Beże i szarości nigdy nie wychodzą z mody, dlatego zaproponowanie grafitowej odsłony tej kolekcji pozwoli nie tylko na zaaranżowanie wnętrza klasycznego, ale również i nowoczesnego. Wyraziste motywy liści i kwiatów sugerowałyby przynależność do pierwszego z wymienionych trendów, ale sposób ich odtworzenia z pewnością skłoni nas do zweryfikowania swojego poglądu.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • BROWN / brązowy
 • GRAFIT / grafitowy

Kolekcja: Bellicita / Purio

Format 30x60

Bellicita - klasycznie, elegancko, pięknie….

Biel, czerń i czerwień to kolory klasyczne i ponadczasowe. To zestawienie kolorów idealnie sprawdzi się w aranżacji modnego, eleganckiego a przy tym funkcjonalnego wnętrza. Takie wnętrze wcale nie musi być nudne.  Kolekcja Bellicita daje nieprzebrane możliwości. Dzięki wykorzystaniu elementów dekoracyjnych w zróżnicowanej formie i kolorystyce każdy odnajdzie w niej coś dla siebie. Od delikatnej, wypukłej struktury na powierzchni płytek poprzez jednolite pasy, kończąc na zdecydowanych motywach kwiatowych. Do tego mozaiki oraz listwy szklane jako dopełnienie całości.

Bellicita 360 Panorama

 

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • NERO / czarny
 • Rosa / Czerwony

Kolekcja: Binita / Binito

Format 29,5x59,5

Klasyczna dostojność, przenosząca nas wprost do świata wystawnych bankietów, drogiego szampana i zmysłowych perfum. Propozycja dla marmuru w mniejszym niż dotychczas formacie pozwala na wyniesienie do ekskluzywnej rangi każdego pomieszczenia - bez względu na jego wielkość. W zestawieniu z przemyślanie dobranymi dodatkami całość zapiera dech w piersiach - odtąd twoja łazienka zyskuje zupełnie nowy wymiar, którego nie powstydziłyby się największe gwiazdy ekranu. Prawdziwa perła twojego domu i jednocześnie obiekt zazdrości wszystkich zaproszonych.
Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • BROWN / brązowy
 • GRYS / szary

Kolekcja: Briosa / Purio

Format 20x60

Briosa/Purio – wiosenna burza…kolorów.

Niechaj słoneczne dni już na zawsze zagoszczą w Twoim domu. Dzięki kolekcji Briosa/ Purio zachowasz pełnię palet wiosennych barw przez cały rok. Podstawę całej kolekcji stanowią płytki w formacie 20x60 oraz mozaiki w kolorze białym oraz fiołkowym. Taka baza jest idealnym punktem wyjścia dla zaaranżowania łazienki czy kuchni. Wyjątkowość każdego z pomieszczeń podkreślisz wybierając z szerokiego wachlarza wielobarwnych insert. Dekoracje z motywem kwiatowym lub delikatną różową grafiką świetnie odnajdą się w łazience, natomiast w kuchni - intensywne kolory ziół i przypraw.

Briosa 360 Panorama

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • VIOLA / fioletowy

Kolekcja: Coraline / Coral

Format 30x60

Coraline / Coral- wytworność w zasięgu ręki

Łagodność i urok naturalnego marmuru to główna inspiracja kolekcji Coraline/ Coral.

Błyszczące płytki ścienne, gładkie oraz z delikatną strukturą doskonale oddają każdy detal niepowtarzalnej grafiki. Dla osób gustujących w bardziej regularnych wzorach proponujemy płytki w beżowe pasy. Uzupełnienie stanowi płytka podłogowa o delikatnej, satynowej powierzchni. Wszystko utrzymane w ciepłym kolorze Beige który bardzo dobrze komponuje się z drewnem, bielą i szkłem, stwarza przyjemny klimat, zarówno w małej łazience, jak i dużym salonie kąpielowym. 

Coraline / Coral 360 Panorama

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BROWN / brązowy

Kolekcja: Domus

Format 30x60

Nazwa kolekcji sugeruje domowe usposobienie – i tak jest w istocie. Ciepłe, nieco wygaszone kolory utrzymane w tonacji drewna uzupełnione zostały o malownicze kwiaty i geometryczne wzory, lecz tym razem całość podana została w bardzo wyważonych proporcjach. Standardowy format 30x60 sprawdzi się w mniejszych, jak i większych łazienkach, zaś uzupełnienie kolekcji płytkami podłogowymi odzwierciedlającymi charakter drewna dopełni obrazu łazienki przyjaznej, kuszącej obietnicami chwil spędzonych w absolutnym spokoju.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BROWN / brązowy

Kolekcja: Emilly / Milio

Format 30x60

Dwa pomysły na jedną kolekcję – orientalna zmysłowość i analityczny porządek, zestawione obok siebie i nazwane pięknym, dziewczęcym imieniem. Bynajmniej, nie jest to niezręczna pomyłka, a przemyślana propozycja na łazienkę zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Czy to w wydaniu delikatnej struktury piaskowca, czy też misternej, geometrycznej układanki, Emilly jest propozycją ponadczasową, która nie znudzi się nawet po wielu latach.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • GRYS / szary
 • CREMA / KREMOWY

Kolekcja: Explorer

Format 59,8x59,8; 29,8x59,8

Explorer - ukryty potencjał

Surową kamienną szarość celowo wprowadza się do nowoczesnych wnętrz aby nadać im oszczędnego i prostolinijnego charakteru. Dzięki kolekcji Explorer odkryjesz wielki potencjał ukryty w dwóch odcieniach: szarości i jasnego beżu oraz wyraźnej strukturze płytek z delikatną grafiką. Wzór naturalnego kamienia Travertynu delikatnie ożywia pozornie chłodne i minimalistyczne wnętrze a dzięki niewielkiej ilości dodatków zyskuje ono szlachetny i stonowany charakter. Odkryj potencjał drzemiący w kamieniu.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy

Kolekcja: Inspiration / Inspirio

Format 30x60

Dla wszystkich, którzy fascynują się barokowym pięknem proponujemy kolekcję Inspiration w dwóch odsłonach kolorystycznych. Jedną z nich są motywy roślinne w bardzo klasycznej i uproszczonej formie w stonowanej kolorystyce beżu, drugą dla zwolenników bardziej energetycznych i wyrazistych wzorów bogate inserta w kolorze soczystej czerwieni i złoto – beżowych dekoracji. Od dziś florystyczne wzory w formacie 30x60 w Twojej łazience – miejscu relaksu i odpoczynku.  

Inspiration 360 Panorama

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BROWN / brązowy

Kolekcja: Irvan / Rivo

Format 29,5x59,5

Radość i beztroska - powrót wesołych barw okraszonych sympatyczną, pofalowaną strukturą. Kolekcja Irvan jest niczym dziecięcy entuzjazm, niepohamowany regułami świata dorosłych - tutaj nareszcie możesz być sobą bez obawy o krytykę otoczenia. Śmiało odrzuć nakazy i daj się pochłonąć szalonym kolorom, pozwól optymizmowi odrodzić się tam, gdzie nikt nie zauważy. Kontrpropozycja dla designu odmierzanego na milimetry.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • VERDE / zielony
 • VIOLA / fioletowy
 • TURKUS / niebieski

Kolekcja: Luciola / Luci

Format 30x60

Luciola/ Luci – Wszechstronnie i dla każdego! 

Wybierając kolekcję Luciola/ Luci decydujesz się na subtelne wnętrze w kolorach ecru i wrzosu lub też mocnej kawy mocca i wanilii. Jedna kolekcja- dwie odsłony, każda wyjątkowa. Ciekawe elementy dekoracyjne dają możliwość zaaranżowania wnętrza romantycznego i bardzo kobiecego a to dzięki delikatnym pastelom i nieśmiało przebijającemu się motywowi kwiatowemu. Intrygującym i dopełniającym reszty dodatkiem jest mozaika w delikatnym kolorze ecru. Druga twarz kolekcji ujmuje prostą formą i nowoczesną kolorystyką.

Luciola 360 Panorama

 

Kolorystyka

 • MOCCA / brązowy
 • VIOLA / fioletowy
 • ECRU

Kolekcja: Maloli

Format 20x60

Nowoczesna kolekcja, której charakter wyznaczony został w sposób arbitralny przez geometrię powierzchni jej składowych. Aby zachować czystość jej formy, dedykowana kolorystyka zaoszczędzona została do absolutnego minimum. Skojarzenia z matematyką są jak najbardziej na miejscu, zaś dowolność w układaniu kolejnych elementów pozwala nam na twórcze zaaranżowanie pomieszczenia według własnego pomysłu. Gra świateł odbijających się na powierzchni przyprawi o istny zawrót głowy niejedną osobę!

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • NERO / czarny

Kolekcja: Manteia

Format 20x60

Intrygująca geometria płytek ściennych zestawiona z pastelowym motywem lilii wodnej odkrywa przed nami nowe horyzonty zagospodarowania przestrzeni mieszkalnej. Zakrzywiona płaszczyzna elementów bazowych oraz zamglone tła insert wpasowują się idealnie w klimat łazienek nowoczesnych, gdzie oryginalnie dobrane detale nie tyle uzupełniają całość, co wysuwają się na pierwszy plan. Wszystkie te szczegóły świetnie oddają nazwę kolekcji, która – niczym wróżba – wyznacza nowoczesne trendy i przenosi inspirację formami trójwymiarowymi na kolekcję płytek ceramicznych.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy

Kolekcja: Modul / Purio

Format 30x60

Kontrasty się lubią!

Niewymuszona elegancja, prostolinijność i minimalizm to cechy charakterystyczne tej kolekcji. Taki zestaw to nieodzowny element wnętrz, gdzie ma królować oszczędność formy i wygoda, ale również zasada kontrastu. Dwa przeciwne sobie kolory, satynowa, a zarazem strukturalna powierzchnia płytek to detale, które stanowią podstawę do zagospodarowania harmonijnej przestrzeni. W zgodzie pozostanie również wykorzystanie delikatnych dekoracji, listew szklanych i mozaiki, które zapewnią wnętrzu godną oprawę.
 

Panorama 360 stopni kolekcji Modulo / Modul

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy

Kolekcja: Nirrad / Niro

Format 20x60

Nirrad/ Niro- zmyślna prostota

Jasna łazienka zawsze pozostaje w zgodzie z trendami. Przez swoją prostotę i minimalizm daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wystarczy tylko delikatnie nadać jej świeżości i polotu aby stała się wymarzonym miejscem relaksu i odpoczynku. Od dziś jest to możliwe dzięki kolekcji Nirrad/ Niro. Bardzo czyste w formie płytki w kolorze perłowej bieli lub delikatnej szarości tworzą przestronne jasne wnętrze. Dodatkowo zwiewnego i delikatnego charakteru nadają inserta z subtelnym motywem graficznym lub geometryczną strukturą. Całość spójnie tworzy wnętrze bardzo romantyczne, przemyślane w każdym detalu oraz wyszukane i wykwintne. Wpuść powiew lekkości do swojego domu. 

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • GRYS / szary

Kolekcja: Reflection / Reflex

Format 30x60

Reflection - realny kształt marzeń

Refleksje i marzenia o przytulnym i przejrzystym domowym zaciszu nabierają realnych kształtów.

Kolekcja Reflection/ Reflex to płytki z  neutralną grafiką przypominającą lekko otarty tynk, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych i formie gładkiej oraz strukturalnej. Uzupełniając aranżację dekoracjami – geometrycznymi insertami bądź panelem kwiatowym – można stworzyć kompozycje skrajnie różne stylistycznie.  Za pomocą takiej palety możliwości marzenia przybierają realnego kształtu.

Reflection / Reflex 360 Panorama

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • GRYS / szary

Kolekcja: Salva / Salvo

Format 20x60

Bez pomyłki!

Zestawiając najmodniejsze pastele unikniesz pomyłki! To pewne! Łącząc delikatną szarość i biel zapewnisz atmosferę pełną spokoju i świeżości. Aranżacja przełamana żywszym motywem kwiatowych dekoracji rozweseli kompozycję. Efektowne geometryczne dekoracje wykonane przy zastosowaniu nowoczesnej technologii druku cyfrowego umożliwią stworzenie przestrzeni z akcentami o złudzeniu trójwymiarowości. Gwarancja efektu harmonii i jedności.

Panorama 360 stopni kolekcji Salva

Kolorystyka

 • BIANCO / biały

Zobacz całą kolekcję

Inne marki Grupy Paradyż

Ekskluzywne płytki ceramiczne My Way Paradyż

Kolekcje płytek ceramicznych tworzone zawsze z najwyższą precyzją oraz starannością, zarówno w obrębie designu, jak i kwestiach jakościowych

Kwadro Ceramika - tanie płytki ceramiczne, kafelki i gresy

Kompleksowe kolekcje płytek ceramicznych ściennych oraz podłogowych, a także gresy szkliwione, gresy techniczne oraz ze skaliami.

CIĘCIE I ZDOBIENIE PŁYTEK I SZKŁA

Usługi cięcia i zdobienia szkła - Grupa Paradyż Ceramika Paradyż poszerzyła swoją ofertę o usługi cięcia i zdobienia szkła. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które pozwolą Państwu poznać zakreś świadczonych usług.

Nowości i promocje na e-mail

Otrzymuj informacje o nowych produktach i specjalnych ofertach

 

Newsletter

Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie przez firmę Ceramika Paradyż Sp. z o.o. informacji handlowych (w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dotyczących przedmiotu działalności firmy Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Providing an e-mail address is synonymous with agreement to receiving commercial information (within the meaning of Providing Electronic Services Act from 18 July 2002) from Ceramika Paradyż concerning business information about company.

 

ŁAZIENKA - PŁYTKI ŁAZIENKOWE, CERAMIKA, KAFELKI DO ŁAZIENKI - ARANŻACJE I KOLEKCJE - GALERIA

Zapoznaj się z propozycjami kolekcji wysokiej jakości płytek łazienkowych Ceramiki Paradyż i przejdź do e-sklepu, aby zobaczyć kafelki do łazienki. Kliknij na kolekcję, aby zobaczyć przykładowe aranżacje i projekty łazienek (galeria) i poszczególne elementy ceramiki łazienkowej. Dobierz styl do własnego gustu i wnętrza Twojego domu czy mieszkania. Bogate wzornictwo i unikalny design płytek sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.