Łazienka

Najnowsze kolekcje

Poprzednia kolekcja Adilio / Rivo Antonella / Anton Binita / Binito Como Domus Emilly / Milio Irvan / Rivo Maloli Manteia Rondoni
Następna kolekcja Adilio / Rivo Antonella / Anton Binita / Binito Como Domus Emilly / Milio Irvan / Rivo Maloli Manteia Rondoni
1 / 10

Kolekcja: Adilio / Rivo

Format 29,5x59,5

Przenosząca ducha natury w nowoczesne klimaty kolekcja Adilio, to przede wszystkim oszczędna w formie geometryka w mariażu z czystością bieli, która doskonale oddaje klimat przestrzeni niezmąconej niepokojem i chaosem. Poukładana z najprostszych elementów całość, otwierająca użytkownika na wewnętrzny dialog myśli płynących z dala od pośpiechu i zgiełku. Propozycja wnętrzarskiego ładu dla miłośników balansu i harmonii, ale także tych, którzy lubią spędzić w łazience chwilę dłużej niż jest to konieczne.


Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały

Kolekcja: Antonella / Anton

Format 30x60

Modna i niezwykle popularna niegdyś Travena powraca w odświeżonym wydaniu. Zamiana formatu na mniejszy przyciągnie posiadaczy niewielkich łazienek, zaś nowe motywy tematyczne insert wprowadzają powiew świeżości. Beże i szarości nigdy nie wychodzą z mody, dlatego zaproponowanie grafitowej odsłony tej kolekcji pozwoli nie tylko na zaaranżowanie wnętrza klasycznego, ale również i nowoczesnego. Wyraziste motywy liści i kwiatów sugerowałyby przynależność do pierwszego z wymienionych trendów, ale sposób ich odtworzenia z pewnością skłoni nas do zweryfikowania swojego poglądu.

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • BROWN / brązowy
 • GRAFIT / grafitowy

Kolekcja: Binita / Binito

Format 29,5x59,5

Klasyczna dostojność, przenosząca nas wprost do świata wystawnych bankietów, drogiego szampana i zmysłowych perfum. Propozycja dla marmuru w mniejszym niż dotychczas formacie pozwala na wyniesienie do ekskluzywnej rangi każdego pomieszczenia - bez względu na jego wielkość. W zestawieniu z przemyślanie dobranymi dodatkami całość zapiera dech w piersiach - odtąd twoja łazienka zyskuje zupełnie nowy wymiar, którego nie powstydziłyby się największe gwiazdy ekranu. Prawdziwa perła twojego domu i jednocześnie obiekt zazdrości wszystkich zaproszonych.
Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • BROWN / brązowy
 • GRYS / szary

Kolekcja: Como

Format 45x45

Nawiązująca do prowansalskiego stylu kolekcja, dla której inspiracją stały się lekko postarzane, bielone deski. Como to ukłon w stronę prostoty rzeczy i ładu natury, przekładających się na jedyną w swoim rodzaju, swojską przytulność. Niewielkie, drewniane meble bejcowane na jasny kolor oraz rustykalne dodatki jeszcze bardziej podkreślą wypoczynkowy charakter wnętrza, z którym nie będziesz chciał się rozstać ani na chwilę.

 

Kolorystyka

 • GRYS / szary

Kolekcja: Domus

Format 30x60

Nazwa kolekcji sugeruje domowe usposobienie – i tak jest w istocie. Ciepłe, nieco wygaszone kolory utrzymane w tonacji drewna uzupełnione zostały o malownicze kwiaty i geometryczne wzory, lecz tym razem całość podana została w bardzo wyważonych proporcjach. Standardowy format 30x60 sprawdzi się w mniejszych, jak i większych łazienkach, zaś uzupełnienie kolekcji płytkami podłogowymi odzwierciedlającymi charakter drewna dopełni obrazu łazienki przyjaznej, kuszącej obietnicami chwil spędzonych w absolutnym spokoju.

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BROWN / brązowy

Kolekcja: Emilly / Milio

Format 30x60

Dwa pomysły na jedną kolekcję – orientalna zmysłowość i analityczny porządek, zestawione obok siebie i nazwane pięknym, dziewczęcym imieniem. Bynajmniej, nie jest to niezręczna pomyłka, a przemyślana propozycja na łazienkę zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Czy to w wydaniu delikatnej struktury piaskowca, czy też misternej, geometrycznej układanki, Emilly jest propozycją ponadczasową, która nie znudzi się nawet po wielu latach.

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • GRYS / szary
 • CREMA / KREMOWY

Kolekcja: Irvan / Rivo

Format 29,5x59,5

Radość i beztroska - powrót wesołych barw okraszonych sympatyczną, pofalowaną strukturą. Kolekcja Irvan jest niczym dziecięcy entuzjazm, niepohamowany regułami świata dorosłych - tutaj nareszcie możesz być sobą bez obawy o krytykę otoczenia. Śmiało odrzuć nakazy i daj się pochłonąć szalonym kolorom, pozwól optymizmowi odrodzić się tam, gdzie nikt nie zauważy. Kontrpropozycja dla designu odmierzanego na milimetry.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • VERDE / zielony
 • VIOLA / fioletowy
 • TURKUS / niebieski

Kolekcja: Maloli

Format 20x60

Nowoczesna kolekcja, której charakter wyznaczony został w sposób arbitralny przez geometrię powierzchni jej składowych. Aby zachować czystość jej formy, dedykowana kolorystyka zaoszczędzona została do absolutnego minimum. Skojarzenia z matematyką są jak najbardziej na miejscu, zaś dowolność w układaniu kolejnych elementów pozwala nam na twórcze zaaranżowanie pomieszczenia według własnego pomysłu. Gra świateł odbijających się na powierzchni przyprawi o istny zawrót głowy niejedną osobę!

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • NERO / czarny

Kolekcja: Manteia

Format 20x60

Intrygująca geometria płytek ściennych zestawiona z pastelowym motywem lilii wodnej odkrywa przed nami nowe horyzonty zagospodarowania przestrzeni mieszkalnej. Zakrzywiona płaszczyzna elementów bazowych oraz zamglone tła insert wpasowują się idealnie w klimat łazienek nowoczesnych, gdzie oryginalnie dobrane detale nie tyle uzupełniają całość, co wysuwają się na pierwszy plan. Wszystkie te szczegóły świetnie oddają nazwę kolekcji, która – niczym wróżba – wyznacza nowoczesne trendy i przenosi inspirację formami trójwymiarowymi na kolekcję płytek ceramicznych.

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • GRAFIT / grafitowy

Kolekcja: Rondoni

Format 9,8x29,8

Stylistyka shabby chic postanawia wyemigrować do świata płytek ceramicznych –  udaje jej się to z nawiązką! Rondoni jest tak intrygujące i niepowtarzalne, że grzechem będzie zapomnieć o niej przy okazji remontu domku wczasowego położonego gdzieś za horyzontem lasów i pagórków. Opisywanie elementów składowych nie ma tutaj najmniejszego sensu, bo kolekcję odbierać należy w całej jej okazałości, kiedy niczym pawi ogon rozkłada przed nami wachlarz możliwości w doborze elementów do zaaranżowania wnętrza wyciągniętego ze starych albumów. Pokochasz albo znienawidzisz, ale na pewno nie przejdziesz obok obojętnie.

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • BLUE / niebieski

Zobacz całą kolekcję

Inne marki Grupy Paradyż

Ekskluzywne płytki ceramiczne My Way Paradyż

Kolekcje płytek ceramicznych tworzone zawsze z najwyższą precyzją oraz starannością, zarówno w obrębie designu, jak i kwestiach jakościowych

Kwadro Ceramika - tanie płytki ceramiczne, kafelki i gresy

Kompleksowe kolekcje płytek ceramicznych ściennych oraz podłogowych, a także gresy szkliwione, gresy techniczne oraz ze skaliami.

CIĘCIE I ZDOBIENIE PŁYTEK I SZKŁA

Usługi cięcia i zdobienia szkła - Grupa Paradyż Ceramika Paradyż poszerzyła swoją ofertę o usługi cięcia i zdobienia szkła. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które pozwolą Państwu poznać zakreś świadczonych usług.

Nowości i promocje na e-mail

Otrzymuj informacje o nowych produktach i specjalnych ofertach

 

Newsletter

Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie przez firmę Ceramika Paradyż Sp. z o.o. informacji handlowych (w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dotyczących przedmiotu działalności firmy Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Providing an e-mail address is synonymous with agreement to receiving commercial information (within the meaning of Providing Electronic Services Act from 18 July 2002) from Ceramika Paradyż concerning business information about company.

 

ŁAZIENKA - PŁYTKI ŁAZIENKOWE, CERAMIKA, KAFELKI DO ŁAZIENKI - ARANŻACJE I KOLEKCJE - GALERIA

Zapoznaj się z propozycjami kolekcji wysokiej jakości płytek łazienkowych Ceramiki Paradyż i przejdź do e-sklepu, aby zobaczyć kafelki do łazienki. Kliknij na kolekcję, aby zobaczyć przykładowe aranżacje i projekty łazienek (galeria) i poszczególne elementy ceramiki łazienkowej. Dobierz styl do własnego gustu i wnętrza Twojego domu czy mieszkania. Bogate wzornictwo i unikalny design płytek sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.