Kuchnia

Najnowsze kolekcje

Poprzednia kolekcja Irvan / Rivo Maloe Reflection / Reflex Rodari Uniwersalne inserta ceramiczne
Następna kolekcja Irvan / Rivo Maloe Reflection / Reflex Rodari Uniwersalne inserta ceramiczne
1 / 5

Kolekcja: Irvan / Rivo

Format 29,5x59,5

Radość i beztroska - powrót wesołych barw okraszonych sympatyczną, pofalowaną strukturą. Kolekcja Irvan jest niczym dziecięcy entuzjazm, niepohamowany regułami świata dorosłych - tutaj nareszcie możesz być sobą bez obawy o krytykę otoczenia. Śmiało odrzuć nakazy i daj się pochłonąć szalonym kolorom, pozwól optymizmowi odrodzić się tam, gdzie nikt nie zauważy. Kontrpropozycja dla designu odmierzanego na milimetry.

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • VERDE / zielony
 • VIOLA / fioletowy
 • TURKUS / niebieski

Kolekcja: Maloe

Format 21,5x98,5; 16x65,5

Kolekcja Maloe proponuje doskonałe rozwiązanie - idealne wyjście dla osób borykających się z wyborem: piękne drewno czy wytrzymałe i praktyczne płytki. Zadaliśmy kres takim dylematom, aby dać naszym klientom pełnię satysfakcji. Teraz aranżując kuchnię czy salon otrzymasz gwarancję funkcjonalości z zachowaniem walorów estetycznych, ciepła dewnianej podłogi. Najwyższa jakość druku cyfrowego nie pozostawia żadnych wątpliwości co do słuszności wyboru. Wiernie odtworzony rysunek drewna w czterech wariantach kolorystycznych, łącznie ze strukturą drewnianych desek daje poczucie spełnionych marzeń o ekskluzywnym wnętrzu.

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • BIANCO / biały
 • BROWN / brązowy
 • NATURAL / brązowy

Kolekcja: Reflection / Reflex

Format 30x60

Reflection - czyli realny kształt marzeń, które w przytulnym i przejrzystym domowym zaciszu nabierają realnych kształtów. Kolekcja Reflection/ Reflex to płytki z neutralną grafiką odzwierciedlajacą otarty tynk, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, w formie gładkiej oraz strukturalnej. Uzupełniając aranżację dekoracjami – geometrycznymi insertami bądź panelem kwiatowym – stworzysz skrajnie różne stylistycznie kompozycje. Za pomocą takiej palety możliwości marzenia przybierają realnego kształtu.

Reflection / Reflex 360 Panorama

 

 

Kolorystyka

 • BEIGE / beżowy
 • GRYS / szary

Kolekcja: Rodari

Format 9,8x19,8; 9,8x9,8

Połączenie idei dwóch kolekcji w jedną zaowocowało niezwykle interesującą propozycją dla Twojej kuchni. Dodanie do tradycyjnych białych kafli niebieskich i czerwonych ornamentów pozwoliło na uzyskanie przestrzeni estetycznej, lecz bez obawy o popadnięcie w nudę. Dzięki fuzji pomysłów kolekcja stała się uniwersalna na tyle, że miejsce dla niej odnajdą we wnętrzu swojego domu nie tylko miłośnicy stylu vintage. Niewielki rozmiar elementów kolekcji Rodari pozwoli zagospodarować wolną przestrzeń w taki sposób, aby całość była zarówno ciekawie skomponowana, jak i lekka w odbiorze.

 

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • BLUE / niebieski
 • RED / czerwony

Kolekcja: Uniwersalne inserta ceramiczne

Format 60x30; 60x20; 19,8x9,8

Najnowsza kolekcja elementów dekoracyjnych dopełni wizerunek każdego wnętrza według najbardziej wyszukanych i wymarzonych projektów. Dekory są uniwersalne pod względem formatów dlatego bez problemu wpasują się do wszystkich kolekcji 20x60 oraz 30x60. Z łatwością udekorujesz swoją kuchnię insertami z grafiką wina czy soczystych owoców lub też aromatycznych ziaren kawy. Łazienkę szybko przeobrazisz w swoje prywatne spa, miejsce spokoju i odpoczynku, dzięki insertom z grafiką świec i egzotycznych kwiatów. W takim tradycyjnym tonie dostępne są również mniejsze elementy tj strukturalne dekoracje w formacie 19,8x9,8 oraz kwieciste panele w żywej kolorystyce. Dla osób ceniących uniwersalną nowoczesność proponujemy inserta w wymiarze 20x60, najmodniejszych pastelowych barwach i geometrycznym nadrukiem. 

 

Kolorystyka

 • BIANCO / biały
 • GIALLO / żółty
 • VIOLA / fioletowy
 • Rosa / Czerwony

Zobacz całą kolekcję

Inne marki Grupy Paradyż

Ekskluzywne płytki ceramiczne My Way Paradyż

Kolekcje płytek ceramicznych tworzone zawsze z najwyższą precyzją oraz starannością, zarówno w obrębie designu, jak i kwestiach jakościowych

Kwadro Ceramika - tanie płytki ceramiczne, kafelki i gresy

Kompleksowe kolekcje płytek ceramicznych ściennych oraz podłogowych, a także gresy szkliwione, gresy techniczne oraz ze skaliami.

CIĘCIE I ZDOBIENIE PŁYTEK I SZKŁA

Usługi cięcia i zdobienia szkła - Grupa Paradyż Ceramika Paradyż poszerzyła swoją ofertę o usługi cięcia i zdobienia szkła. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które pozwolą Państwu poznać zakreś świadczonych usług.

Nowości i promocje na e-mail

Otrzymuj informacje o nowych produktach i specjalnych ofertach

 

Newsletter

Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie przez firmę Ceramika Paradyż Sp. z o.o. informacji handlowych (w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dotyczących przedmiotu działalności firmy Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Providing an e-mail address is synonymous with agreement to receiving commercial information (within the meaning of Providing Electronic Services Act from 18 July 2002) from Ceramika Paradyż concerning business information about company.

 

PŁYTKI KUCHENNE, KAFELKI DO KUCHNI - CERAMIKA, ARANŻACJE I PROJEKTY - GALERIA

Zapoznaj się z propozycjami kolekcji wysokiej jakości płytek kuchennych Ceramiki Paradyż - kafelki do kuchni. Kliknij na kolekcję, aby zobaczyć przykładowe aranżacje i projekty kuchni (galeria) i poszczególne elementy ceramiki lub zobacz kolekcję w e-sklepie Ceramiki Paradyż. Dobierz styl do własnego gustu i wnętrza Twojego domu czy mieszkania. Bogate wzornictwo i unikalny design płytek sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.