Klinkier

Najnowsze kolekcje

1 / 1

Kolekcja: Klinkier Semir

Format 30x30; 30x14,8

Ceglany dom

Pachnąca trawa, polne kolorowe kwiaty, szumiące brzozy, a pośród tego krajobrazu uroczy, ceglany domek. Piękny krajobraz? Z płytkami z kolekcji Semir możesz za chwilę przenieść się w to cudowne otoczenie. Wszystko dlatego, że odwzorowują one wygląd i strukturę starych, rożnokolorowych cegieł. Poszczególne odcienie dopasujesz do swojego własnego krajobrazu lub wnętrza – brąz, beż, grafit i delikatna czerwień na pewno zdobędą Twoje uznanie.

Kolorystyka

  • BEIGE / beżowy
  • BROWN / brązowy
  • GRAFIT / grafitowy
  • ROSA / różowy

Zobacz całą kolekcję

Inne marki Grupy Paradyż

Ekskluzywne płytki ceramiczne My Way Paradyż

Kolekcje płytek ceramicznych tworzone zawsze z najwyższą precyzją oraz starannością, zarówno w obrębie designu, jak i kwestiach jakościowych

Kwadro Ceramika - tanie płytki ceramiczne, kafelki i gresy

Kompleksowe kolekcje płytek ceramicznych ściennych oraz podłogowych, a także gresy szkliwione, gresy techniczne oraz ze skaliami.

Nowości i promocje na e-mail

Otrzymuj informacje o nowych produktach i specjalnych ofertach

 

Newsletter

Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie przez firmę Ceramika Paradyż Sp. z o.o. informacji handlowych (w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dotyczących przedmiotu działalności firmy Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Providing an e-mail address is synonymous with agreement to receiving commercial information (within the meaning of Providing Electronic Services Act from 18 July 2002) from Ceramika Paradyż concerning business information about company.

 

Klinkier, płytki klinkierowe na podłogę i schody

Zapoznaj się z propozycjami kolekcji wysokiej jakości płytek klinkierowych na podłogę i schody od Ceramiki Paradyż. Kliknij na kolekcję, aby zobaczyć przykładowe aranżacje tarasów i schodów oraz poszczególne elementy kolekcji klinkieru. Dobierz styl do własnego gustu. Bogate wzornictwo i unikalny design płytek klinkierowych sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.