ЮРИДИЧНА НОТА

1. Авторські права

Всі авторські права і права інтелектуальної власності на веб-сайт і його такі елементи, як фотографії, малюнки, графіка, текст та інший контент належать компанії Ceramikа Paradyż Sp. z o.o. Усі товарні знаки на цьому сайті є власністю компанії Ceramikа Paradyż Sp. z o.o., якщо не зазначено інше. Твори на цьому сайті не можуть бути використані жодним чином без попередньої письмової згоди компанії Ceramikа Paradyż Sp. z o.o., якщо вони не використовуються лише для особистих цілей користувача сайту. Забороняється, крім усього іншого, їх копіювання, зміна, створення посилання або використання в будь-який інший спосіб, пов'язаний з їх оприлюдненням, а також комерційним використанням.

2. Продукція

  1. Презентація продуктів на сайті не є пропозицією в розумінні Цивільного кодексу.
  2. Ціни, представлені на сайті, є цінами каталогу з ПДВ і можуть відрізнятися від поточних цін на цю продукцію, що їх застосовують Ceramikа Paradyż Sp. z o.o. та Paradyż Sp. z o.o., а також тих, за якими вона пропонується у пунктах роздрібної чи оптової торгівлі.
  3. Фото плитки вміщено лише для ознайомлення, тому фактичний зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від представленого на фотографіях.
  4. Кольори на фотографіях можуть відрізнятися від кольору плитки у дійсності.
  5. Реальні розміри керамічної плитки можуть відрізнятися від вказаних на сайті.
  6. Ceramikа Paradyż Sp. z o.o. та Paradyż Sp. z o.o. зберігають за собою право змінювати деякі техннічні параметри продукції, а також її зовнішній виляд.
  7. Компанії не гарантують, що опубліковані техннічні храктеристики є повними або не містять помилок.
  8. Варіанти дизайну інтер'єру, представлені на сайті, а також деякі елементи не є комерційною пропозицією компаній Ceramikа Paradyż Sp. z o.o. та Paradyż Sp. z o.o.

3. Оновлення інформації

Інформація, що міститься на сайті, регулярно оновлюється. Тому Ceramika Paradyż Sp. z o.o. зберігає за собою право вносити зміни на сайті без попередження.


4. Конфіденційність та захист персональних даних

Ceramikа Paradyż Sp. z o.o. та Paradyż Sp. z o.o. гарантують конфіденційність та захист персональних даних користувачів онлайн-сервісу, відповідно до заяв при введенні особистих даних, та відповідно до «Закону про захист персональних даних» від 29 серпня 1997 р. («Законодавчий вісник» від 29 жовтня 1997 р. з наст. змінами). Крім того, збирається інформація щодо статистики сайту, а її збирання та використання здійснюється згідно з законодавством.