Kuchnia - projekty, aranżacje, inspiracje, pomysły dla dużych i małych kuchni w bloku

Aranżacje i projekty

Wystrój wnętrz spełnia dziś nie tylko rolę estetyczną, ale również emocjonalną. To właśnie przemyślana aranżacja przestrzeni mieszkalnej pozwala wyrazić siebie, a także odzwierciedla osobowość, pasje i styl życia, tworząc jednocześnie niepowtarzalny klimat domu.

Rozważając współczesne trendy w architekturze nie zawsze jednak wiadomo, jaki kierunek obrać, aby urządzić wymarzoną kuchnię, w sposób, który pozwoli jej stać się funkcjonalnym i przestronnym miejscem do rodzinnych posiłków. Gotowe projekty mogą być nie tylko wspaniałą inspiracją do dalszych działań, ale również sposobem na odkrycie swojego własnego stylu.

Specjalnie dla Ciebie, w tej sekcji naszego serwisu, zestawiliśmy najciekawsze projekty kuchni, stworzone wyłącznie przez najlepszych architektów w naszym kraju. Dzięki inspirującym pomysłom, z łatwością stworzysz w swoim domu kuchnię, która zachwyci wspaniałym designem, zgodnym z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz zarówno domowników, jak i gości.

Nasza galeria, która przedstawia pomysły na kuchnie w różnych stylach, jest do Twojej dyspozycji. Zobaczysz u nas kuchnie nowoczesne i klasyczne. Pokazujemy projekty, które można wykorzystać w dużych, przestronnych wnętrzach domów jednorodzinnych, a także aranżacje przytulnej kuchni w niewielkiej kawalerce.

Gotowe projekty to znakomity sposób na odnalezienie właściwego stylu i podjęcie decyzji, co do wyglądu Twojej wymarzonej kuchni. Wybierz jeden z naszych pomysłów lub stwórz własną koncepcję, która będzie niebanalnym połączeniem kilku projektów. Pamiętaj, że decyzja należy do Ciebie. Wybierz i dostosuj styl kuchni do swojego gustu i wnętrza całego Twojego domu lub mieszkania.

Aranżacja kuchni połączonej z jadalnią i salonem
projekt: A. Słowakiewicz
Aranżacja kuchni otwartej na salon
projekt: M. Adamczak
Jasne płytki podłogowe w aranżacji kuchni połączonej z jadalnią
projekt: M. Adamczak
Drewniane panele ścienne i kremowe płytki podłogowe w aranżacji kuchni
projekt: Izabela Piotrowska
Aranżacja małej kuchni połączonej z salonem
projekt: Izabela Piotrowska
Aranżacja salonu połączonego z jadalnią
projekt: Izabela Piotrowska

 

Inspiracje

Kolekcja Ermeo / Ermo
kolekcja Moli
kolekcja Reflection / Reflex